Smart booking

Získejte si srdce solventních a rozumných hostů pomocí skutečně chytrého objednávání. Díky efektivní organizaci ubytovacích kapacit a zpřístupnění volných termínů pro zájemce v režimu 24 hodiny denně 7 dní v týdnu, Vám pomůžeme zvýšit objem objednávek o 15 až 25 procent.

Hlavní funkce

Smart booking

Formulář vyhledávání termínů vhodný pro mobily

Zjednodušte vyhledávání svých hostů ve všech ubytovacích zařízení, které spravujete, pomocí specializovaného vyhledávacího formuláře. Datum příjezdu / odjezdu jsou povinná pole, ale počet dospělých a dětí je volitelný, takže neváhejte upravit a přizpůsobit výchozí formulář podle svých potřeb..

Hosté budou moci najít vlastnost, která splňuje jejich požadavky, pomocí několika kliknutí bez ohledu na technické zařízení, které používají.

Smart booking

Kalendáře dostupnosti
v reálném čase

Umožněte hostům zkontrolovat dostupnost jednotlivých nemovitostí přímo na webu. Systém získává údaje o dostupnosti v reálném čase i pro společný vyhledávací formulář, a taky pro grafické kalendáře jednotlivých nemovitostí. Pomocí barvy zobrazíme dostupné a nedostupné termíny.

Smart booking

Sazby na osobu

Sazbu ubytování lze automaticky měnit v závislosti na počtu hostů. Stačí přidat potřebný počet proměnných cen za jednoho hosta, které se přičítá k základní ceně ubytování. 
Cena se bude dynamicky měnit na základě vyhledávacích parametrů vašich hostů.

Sazby na základě délky pobytu

Slevy na delší pobyt? Žádný problém! Vytvářejte různé cenové balíčky na základě délky pobytu – přidejte týdenní, měsíční nebo jiné sazby pro libovolné trvání pobytu.

Systém automaticky zlevní zobrazované ceny podle přednastavených pravidel. Čím delší je pobyt, tím lepší je cena za noc!

Smart booking

Dynamické sezónní ceny

Regulujte ceny za ubytování automaticky podle sezonního období. Léto, zima, podzim, víkend nebo svátek. Nastavte si automatické ceny v závislosti na ročním období nebo konkrétních dnech / datech. „Sezóna“ je funkce, kterou můžete nastavit libovolným způsobem tak, aby reflektovala vaši cenovou politiku. Například zvyšte ceny během vytíženého období.

Další funkce

Správa kanálů iCal pro synchronizaci

Rozšiřte své podnikání v oblasti půjčoven hotelů nebo dovolených o další kanály, ale vyhněte se duplicitním objednávkám! Systém synchronizuje dostupnost a rezervace zadané prostřednictvím vašeho webu s těmi z online cestovních platforem, jako jsou Airbnb, Booking, TripAdvisor, HomeAway nebo jakékoli jiné, které podporují iCal.

Automatická synchronizace v reálném čase (synchronizujte se každých půl hodiny).

Podrobná prezentace nemovitosti:
Vybavení, Galerie obrázků, Ceny

Nabízíme Vám neomezeně kategorizované nemovitosti (rekreační domy, hotelové pokoje) nebo jen jediné ubytování (vila, kabina atd.) – systém funguje pro obě možnosti! Každá verze nabídky je pro Vás plně přizpůsobitelná: přidejte popis ubytování, vybavení, velikost postele, komentáře, cenu. Klientům můžete také zobrazit další služby a další balíčky dostupné pro vybraný typ ubytování.

Obchodní podmínky a doplňkové služby v objednávce

Nastavte si obchodní podmínky v objednávkách podle Vašich potřeb. Vratné a nevratné rezervace, storno poplatky, pokročilé vybavení, snídaně, vlastní koupelna a další. Klienti si objednají preferované služby a odsouhlasí závazné obchodní podmínky.

Vlastní prostor pro pokročilé vyhledávání nemovitostí

Spravujte více nemovitostí a chcete hostům poskytnout lepší možnosti třídění, aby na jednom místě okamžitě našli nejvhodnější nabídky?

Stačí přidat libovolný počet vlastních vyhledávacích polí (filtrů) do formuláře vyhledávání (umístění, typy ubytování, cenové rozpětí atd.)

Slevové kupóny

Snadno vytvoříte procentuální slevu, počítanou za celý pobyt nebo za konkrétní počet dnů. Přesně definované kupóny se slevou nastavíte snadno prostřednictvím administračního panelu. Můžete nastavit částku slevy, datum vypršení platnosti, nastavit datum příjezdu a odhlášení, minimální / maximální počet dní pobytu a další. Snadno přizpůsobíte své kupony pro jednotlivé nabídky apartmánů nebo pokojů.
Prodávejte své služby výhodně a z každého svého hosta udělejte věrného klienta!

Povinné daně a poplatky

Systém spravuje kompletní a správné informace o daních, poplatcích a cenách všech poplatků za ubytování. Přidejte povinné poplatky, daně z ubytování, daně ze služeb a daně z poplatků – a přizpůsobte jejich typy a poplatky tak, aby vyhovovaly vašim potřebám.

Smart booking

Online platby

Objednání příplatků nebo bezplatných služeb

Nabídka dalších služeb pro hosty, jako jsou wellness, doprava z letiště do hotelu, bazén, péče o děti atd. se hostům zobrazuje přímo v objednávce, stačí si jenom vybrat a objednat si další potřebné a lákavé služby, které jim nabízíte.
Objednávkový systém, na rozdíl od běžného zaměstnance nikdy nezapomene zdůraznit všechny vhodné doplňky a služby, které může váš klient využít.
Nastavte cenu doplňkové služby, která bude účtována za celý pobyt, a nebo denně. Lze také nakonfigurovat ceny za ubytování a za hosta.

Platby online nebo po příjezdu

Potvrďte rezervaci ručně na hlavní stránce, nebo okamžitě / po zaplacení. Nastavte si podmínku plné ceny nebo zálohy (pevná / procento).
Objednávkový systém, na rozdíl od běžného zaměstnance nikdy nezapomene zdůraznit všechny vhodné doplňky a služby, které může váš klient využít.
Nastavte cenu doplňkové služby, která bude účtována za celý pobyt, a nebo denně. Lze také nakonfigurovat ceny za ubytování a za hosta.

Okamžité nebo ruční potvrzení rezervace

Potřebujete potvrzovat žádosti o rezervace? Žádný problém. Nastavte kontrolu nad schvalováním rezervace buď pro samotného hosta (kliknutím na potvrzovací odkaz v e-mailu), sami sobě (prostřednictvím manuálního schválení v administrátorského panelu) nebo rezervace bude potvrzena automaticky při platbě.
U plateb můžete nastavit systém tak, aby účtoval plnou cenu nebo zálohu (pevná cena nebo procento).Objednávkový systém, na rozdíl od běžného zaměstnance nikdy nezapomene zdůraznit všechny vhodné doplňky a služby, které může váš klient využít.
Nastavte cenu doplňkové služby, která bude účtována za celý pobyt, a nebo denně. Lze také nakonfigurovat ceny za ubytování a za hosta.

Smart booking

Komunikace

Manuální zadávání rezervací a úprava rezervací
Přijímáte rezervace telefonicky? Používáte jiné tradiční metody? Nechte své zaměstnance přidávat rezervace ručně pomocí ovládacího panelu. Host může zaplatit později po příjezdu nebo přímým bankovním převodem.
Můžete také upravit původní údaje o rezervaci, např. přepněte pokoj nebo změňte datum příjezdu / odjezdu pro hosty.
Centralizovaný kalendář rezervací pro správce
Všechny přijaté žádosti o rezervaci a jejich aktuální stavy jsou uloženy na jednom místě, snadno tříděny a zobrazeny v barevně označeném kalendáři.
Vyhledejte potřebné rezervace podle typu místnosti, doby rezervace a stavu pokoje (rezervované, čekající na vyřízení, dostupné atd.).
Přesná a representativní komunikace s klientem
Správce webu a hosté obdrží příslušné e-maily s podrobnostmi o rezervaci, stavu rezervace, oznámení o zrušení atd.
Obsah různých šablon potvrzení, zrušení a dalších e-mailů můžete snadno upravovat pomocí různých proměnných, která se automaticky nahradí údaji klienta. Vyberte barvy, nahrajte logo, přizpůsobte text atd.
Nastavte minimální / maximální počet dní pobytu a dostupné termíny přihlášení a odhlášení pro celé zařízení hotelu, pro jednotlivé ubytování/pokoje nebo roční období.

Email Us

info@podpora24.com

ZAVOLEJTE NÁM

220 515 131

12 + 9 =